16 грудня 2015 року в Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 Луганської області відбувся обласний науково-практичний семінар «Педагогічні умови формування екологічної свідомості школярів» для директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

/Files/images/ekolog/DSCF0221.JPG/Files/images/ekolog/DSCF0222.JPG

Семінар розпочався розповіддю директора, Піскової Л.А., про школу та досягнення педагогічного колективу протягом останніх років.

/Files/images/ekolog/DSCF0227.JPG

Заступник директора з виховної роботи, Ігуменова Л.І., виступила з докладом про підсумки дослідницько-експериментальної роботи педагогічного колективу з теми «Педагогічні умови формування екологічної свідомості школярів» протягом 2010-2015 навчальних років.

/Files/images/ekolog/DSCF0238.JPG

Доцент кафедри екології Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне) Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, кандидат технічних наук, Кисельова-Логінова К.В., повідомила присутніх про співпрацю із школою та наукове керівництво експериментом «Екологічне виховання дітей: від науки до практики».

/Files/images/ekolog/DSCF0249.JPG

Заступник директора з навчально-виховної роботи, Дорохова В.В., повідомила про використання інваріантної частини навчальних планів щодо впровадження екологічного виховання школярів. Також була показана робота з батьками та громадськими організаціями в рамках експерименту.

/Files/images/ekolog/DSCF0252.JPG

Вчитель молодших класів, Крохмаль С.О., познайомила присутніх з досвідом роботи вчителів початкових класів ЗШ №8 з екологічного виховання молодших школярів та представила відео звіт «Збережемо енергію – збережемо Україну».

/Files/images/ekolog/DSCF0255.JPG

Вчитель географії, Приходько О.М., розповіла про формування екологічної культури школярів через викладання спеціальних курсів «Енергозбереження та пом’якшення змін клімату», «Уроки для стійкого розвитку», факультативу «Географічне краєзнавство». Було представлено ландшафтно-екологічний комплекс частини річкової долини Сіверського Дінця.

/Files/images/ekolog/DSCF0258.JPG

Учениця 11 класу, Фліс Т., представила дослідження по знебарвленню промислових стічних вод із накопичувача хімічного комбінату “Рубіжанський краситель”.

/Files/images/ekolog/DSCF0261.JPG

Заступник директора з виховної роботи, Євсєєва Л.Б., доповіла про формування екологічної культури школярів у позакласній та позашкільній роботі на прикладі пришкільного табору «Еколог», проведення акцій «Чисте джерело», «Чистий ліс» та інші.

/Files/images/ekolog/DSCF0268.JPG

В рамках семінару педагогічним колективом Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 було представлено: виставки дитячих робіт із бросового матеріалу, виставки малюнків та стіннівок на екологічну тематику.

/Files/images/ekolog/DSCF0297.JPG

Наприкінці були підведені підсумки роботи семінару; надано рекомендації щодо популяризації досвіду роботи школи із формування екологічної свідомості школярів.

/Files/images/ekolog/DSCF0303.JPG

/Files/images/ekolog/DSCF0298.JPG

Кол-во просмотров: 101

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.