Увага!

2018 року реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня. Це передбачено Календарним планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, затвердженогонаказом МОН.

Змінювати реєстраційні дані можна буде до 2 квітня, а до 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки. У них буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування пройдуть у такому порядку:

· математика – 22 травня

· українська мова і література – 24 травня

· іспанська, німецька, французька мови – 29 травня

· англійська мова – 1 червня

· біологія – 4 червня

· історія України – 6 червня

· географія – 8 червня

· фізика – 11 червня

· хімія – 13 червня.

Результати з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня, з інших предметів – до 21 червня.

Графік проведення додаткової сесії ЗНО буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії триватиме з 3 до 21 травня 2018 року. Вона буде доступна для окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасників АТО, осіб з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу тощо).

Нагадуємо, що на платформіPrometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України. Вони відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення.

/Files/images/aa/info-zno-2018.jpg

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2017 році триватиме з 23 травня по 16 липня, з урахуванням додаткової сесії.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 23 травня до 16 червня.
Дати проведення тестування:
• 23 травня з української мови і літератури;
• 25 травня з іспанської, німецької, французької мов;
• 29 травня з англійської мови ;
• 31 травня з математики;
• 2 червня з історії України ;
• 6 червня з російської мови;
• 8 червня з біології;
• 12 червня з географії;
• 14 червня з фізики;
• 16 червня з хімії.
Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів будуть реєструвати там, де вони навчаються.
Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш, як із чотирьох навчальних предметів (українська мова і література, математика або історія України (за вибором) та однин предмет із переліку).
Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
Результати ЗНО в електронному вигляді будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників та одночасно передані до загальноосвітніх навчальних закладів (для випускників шкіл 2017 року) у три етапи:
• українська мова і література, іноземні мови, математика до 15.06.2017;
• історія України, біологія, російська мова до 19.06.2017;
• географія, фізика, хімія до 23.06.2017.

З детальною інформацією про ЗНО-2017 можна ознайомитися на сайті Українського центру оціннювання якості освіти testportal.gov.ua

Матеріали для підготовки

Програми та загальні характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання

Тести 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 ,2013,204,2015р.р.

(Цю інформацію можна знайти на сайті Донецького РЦОЯО test.dn.ua )

Спецвипуски “ТІМО абітурієнт”

Джерела інформації щодо ЗНО

Сайт Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua

Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua

Інформаційно-реєстраційний бюлетень “Зовнішнє незалежне оцінювання ”

Кол-во просмотров: 227

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.