День вчителя в Україні вважають одним із найулюбленіших професійних свят, які відзначають не тільки діти, а й ті, хто виріс і працює в іншій сфері. 4 жовтня і в нашій школі відбувся святковий концерт, в якому прийняли участь учні 7-А класу та привітали усіх вчителів зі святом, станцювавши сучасний танок.

/Files/images/kuznetsova/7/DSC00167.JPG

/Files/images/kuznetsova/7/DSC00166.JPG

/Files/images/kuznetsova/7/DSC00172.JPG

Насильство у школі – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на школяра та його успіхи в навчанні. Що стоїть за насильством у школах і що можна зробити аби зупинити його, учні можуть дізнатися на тренінгах або виховних годинах.

Так для учнів 7-А класу був проведений тренінг на тему «Спілкування з однолітками», на якому учні вчились розвивати навички рівноправного спілкування з однолітками, розпізнавали ознаки дружнього й недружнього спілкування. Після тренінгу діти дізнались як протидіяти проявам агресії у своєму середовищі, як захищати друзів від кривдників та куди звертатися по допомогу в критичних ситуаціях.

/Files/images/kuznetsova/7/images.jpg /Files/images/kuznetsova/7/Без названия.jpg

Україна – країна дивовижних краєвидів, але мало хто навіть з українців знає наскільки їх багато. Тому перший урок у 7-А класі був розпочатий віртуальною подорожжю з перегляду відео про маловідомі мальовничі місця України. Наступною зупинкою подорожі була – Запорізька Січ. Найголовнішою метою першого уроку було навчити дітей ввічливо висловлювати свої думки та виховувати любов і повагу до рідного краю.

/Files/images/kuznetsova/7/2019-09-02 12.11.08.jpg

Кол-во просмотров: 92

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.