Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» 2011 рік

Журавльов Олександр, 2-В клас, II м.

Євтушенко Вадим, 3-Б клас, II м.

Волков Данило, 3-Б клас, II м.

Коваленко Микита, 2-В клас, III м.

Городова Злата, 2-В клас, III м.

Чуйко Валерія, 2-В клас, III м.

Злобіна Діана, 2-В клас, III м.

Григорова Анастасія, 2-Б клас, III м.

Міжнародна гра-конкурс «Русский медвежонок – языкознание для всех» 2011 рік

Косяк Дарина, 3-Б клас, II м.

Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» 2012 рік

Тоцька Аеліта, 5-Б клас, I м.

Букіна Єлизавета, 6-Б клас, II м.

Столярова Єлизавета, 6-Б клас, II м.

Голуб Богдан, 9-А клас, II м.

Штепа Анна, 9-А клас, II м.

Куценко Тетяна, 10-А клас, II м.

Чернобай Ілона, 10-А клас, III м.

Каут Ілля, 10-Б клас, III м.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 2011 рік

Демченко Анастасія, 5-Б клас, II м

Остронок Анастасія, 5-А клас, II м

Денисенко Владислав, 5-А клас, II м

Шевченко Ірина, 6-Б клас, II м

Чучманова Каміла, 6-Б клас, II м

Свиридова Юлія, 6-Б клас, II м

Кагала Яна, 7-Б клас, II м

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 2012 рік

Коваленко Микита, 2-В клас, II м.

Бровар Олександр, 4-А клас, II м

Шутєв Олександр, 4-А клас, II м

Пімєнова Євгенія, 4-Б клас, II м

Мельник Влада, 8-Б клас, II м

Пономарьова Інна, 8-Б клас, II м

Коган Аліна, 8-Б клас, II м

Міжнародний конкурс з інформаційних технологій «Бобер» 2012 рік

Ковтун Роман, 11-А клас, I м.

Прядченко Кирил, 11-Б клас, II м

Ротякою Вадим, 9-А клас, II м.

Призери II етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2013-2014 рік

Побочний Олександр, 7-А клас, III м

Єрмаков Данило, 11 клас, I м

2014-2015 рік

Остронок Анастасія, 10 клас, III м

Фліс Тетяна, 11 клас, III м

Призери III етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2013-2014 рік

Єрмаков Данило, 11 клас, III м

У 2014-2015 н.р учні школи брали участь у конкурсах:

Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика:

- ІІ місце у ІІ етапі Черниш К., 5-Б кл., вч. Клюкіна О.С.;

- ІІІ місце у ІІ етапі Черепівська В., 6-А кл., вч. Пономарьова Л.І.

Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнів та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

- І місце у ІІ етапі Тоцька А., 8-Б кл., вч. Неживенко К.Л.;

- ІІ місце у ІІ етапі Коган А., 11 кл., вч. Неживенко К.Л.;

- ІІІ місце у ІІ етапі Остронок А., 9 кл., вч. Бурлуцька С.І.

Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека»:

- ІІ місце, Попов С., 6-Б кл., вч. Літвінова О.В.

Призери II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченко

2015-2016 рік

Бондаренко Максим, 6-А клас, II м.

Тоцька Аеліта, 9-Б клас, II м.

Чорна Яна, 10 клас, III м

Свиридова Юлія, 11 клас, III м

Переможці 2016 - 2017 н. р

міського етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу
з української мови імені Петра Яцика

4 клас – Літвін Маргарита, ЗШ № 8 –
учитель Кулик Тетяна Валентинівна;

11 клас – Чорна Яна, ЗШ № 8 –
учитель Неживенко Катерина Львівна.

Переможці
міського етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика

8 клас – Глушкова Анастасія, ЗШ№8 –
учитель Неживенко Катерина Львівна;

Кол-во просмотров: 185

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.