/Files/images/shpotya/1050178.jpg

Шпотя Ольга Миколаївна має повну вищу освіту за спеціальністю «російська мова та література» та працює за отриманим фахом 26 років.

Шпотя О.М. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

За час роботи в ЗШ №8 Штопя О.М. забезпечує високий рівень викладання російської мови відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту загальної середньої освіти.

Метою фахової діяльності педагога є диференційований підхід до вивчення російської мови та літератури.

Шпоті О.М. притаманне серйозне і відповідальне ставлення до справи, любов до дітей. Її уроки мають високий виховний потенціал. Чудова літературна мова вчителя, знання напам’ять поетичних творів, зв'язок із мистецтвом, робить уроки цікавими і незабутніми.

Ольга Миколаївна – вчитель, який має свою систему роботи. Вона вміло розвиває пізнавальну активність учнів, використовує для цього різноманітні методи й прийоми підтримки інтересу до предмету, навчання: проблемні ситуації, дискусії, пошук, дослідництво, дидактичні ігри.

Особливу увагу вчитель приділяє розвитку вмінь самостійно добувати знання, роботі з підручником, додатковою літературою. Її робота спрямована на творчий розвиток здібностей учнів, вдосконалення їх комунікативних умінь і навичок, формування багатства їх внутрішнього світу.

Така система роботи вчителя дає результати. Протягом останніх років її учні посідають призові місця на ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіадах: 2011р. – ІІ місце – Канашко Ю., 2012р. – ІІІ місце – Коган А. з російської мови та літератури.

Шпотя О.М. бере активну участь у методичному житті школи, виступає з цікавими доповідями на педрадах, керує шкільним методичним об’єднанням вчителів російської філології, історії. Користується повагою колег, учнів, батьків.

/Files/images/075.jpg

/Files/images/6_b/DSC06227.JPG

/Files/images/6_b/DSC06229.JPG

Кол-во просмотров: 176

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.