/Files/images/_sayt/1140124.jpg

Остронок Таісія Іванівна має повну вищу освіту за спеціальністю «російська мова та література». В квітні 2012 року пройшла курси вчителів початкових класів та вихователів ГПД, працює на посаді 8 років.

Метою фахової діяльності є дидактичні ігри в ГПД для створення умов якісного навчання.

Таісія Іванівна не перетворює самопідготовку на додаткові уроки. На етапі повторення вивченого матеріалу вона перевіряє не тільки обсяг і правильність отриманих на уроці знань, а і їх глибину, усвідомленість, уміння використовувати ці знання на практиці. Така робота вихователем проводиться в ігровій формі. Остронок Т.І. вважає, що саме в грі слід шукати приховані можливості для успішного засвоєння учнями навчального матеріалу. Дидактичні ігри, які проводить педагог, дають змогу індивідуалізувати роботу в групі продовженого дня. Якщо спочатку учня цікавить лише гра, то згодом його зацікавлює і пов'язаний із нею навчальний матеріал, виникає потреба вивчити, зрозуміти, запам’ятати цей матеріал, адже саме це є умовою участі в грі.

Створюючи ігрову діяльність відповідно до змісту програми, Остронок Т.І. чітко планує роботу учнів, спрямовує її на досягнення поставленої мети. Після визначення завдання, вихователь надає йому ігровий характер, визначає ігрові дії. Саме ігровий задум спонукає учнів до активної діяльності, викликає інтерес до навчання.

Остронок Т.І. бере активну участь у роботі методичного об’єднання вчителів початкових класів. У спілкуванні з учнями, колегами та батьками вона виявила себе як справедлива, вимоглива, принципова, чуйна людина. Тому і користується авторитетом , повагою.

/Files/images/korabelskaya/9.JPG

А в цьму році Таісія Іванівна працює вчителем у 1 - В класі.

/Files/images/korabelskaya/img353.jpg

/Files/images/korabelskaya/DSC08378.JPG

Кол-во просмотров: 122

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.