Бурлуцька Світлана Іванівна має повну вищу освіту за спеціальністю «Українська мова та література» та працює за отриманим фахом 27 років.

/Files/images/бурлуцкая-2MC.jpg

За час роботи в ЗШ №8 Бурлуцька С.І. забезпечує високий рівень викладання української мови відповідно до навчальних програм та з дотриманням вимог Державного стандарту загальної середньої освіти.

Метою фахової діяльності педагога є диференційований підхід до вивчення української мови та літератури.

Бурлуцькій С.І. притаманне серйозне і відповідальне ставлення до справи, любов до дітей. Її уроки мають високий виховний потенціал. Чудова літературна мова вчителя, знання напам’ять поетичних творів, зв'язок із мистецтвом, робить уроки цікавими і незабутніми.

Світлана Іванівна – вчитель, який має свою систему роботи. Вона вміло розвиває пізнавальну активність учнів, використовує для цього різноманітні методи й прийоми підтримки інтересу до предмету, навчання: проблемні ситуації, дискусії, пошук, дослідництво, дидактичні ігри.

Особливу увагу вчитель приділяє розвитку вмінь самостійно здобувати знання, роботі з підручником, додатковою літературою. Її робота спрямована на творчий розвиток здібностей учнів, вдосконалення їх комунікативних умінь і навичок, формування багатства їх внутрішнього світу.

Така система роботи вчителя дає результати. В 2011 році Світлана Іванівна підготувала призера обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови і літератури ім. Т.Шевченка. Її учні в 2011-2012 роках були учасниками і призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови.

Бурлуцька С.І. бере активну участь у методичному житті школи, виступає з цікавими доповідями на педрадах, керує шкільним методичним об’єднанням вчителів української філології. Користується повагою колег, учнів, батьків.

Кол-во просмотров: 147

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.